Mantar bariyer-K12 PAS68 N3 hydraulic bollard-automatic rising bollards-fixed bollard barrier -retractable bollards-crash test-mantar bariyer imalat-servis-montaj-hidrolik-havalı-motorlu mantar bariyerler-araç park baba duba bariyerleri-direk-paslanmaz çelik silindir mantar - ışıklı kumandalı-sabit babalar - sabit duba bariyerler - manuel kilitli anahtarlı dubalar uygun fiyatlı satışlar - madoors sistem bariyer sistemleri üretici firma
mantar bariyer madoors sistem
  • OTOMATİK HİDROLİK GRUP MANTAR BARİYER
  • MADOORS SİSTEM
  • ARAÇ ALTI ARAMA TARAMA GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ
  • MADOORS SİSTEM
  • K12 PAS68 ÇARPMA TESTLİ HİDROLİK OTOMATİK ROAD BLOCKER BLOK YOL BARİYERİ
  • MADOORS SİSTEM
  • HİDROLİK TİP MANTAR BARİYERLER
  • MADOORS SİSTEM
  • HAVALI TİP MANTAR BARİYERLER
  • MADOORS SİSTEM
  • MANTAR BARİYERLER
  • MADOORS SİSTEM
  • GÖMÜLÜR TİP ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ
  • MADOORS SİSTEM
  • ROAD BLOCKER BARİYER SİSTEMLERİ
  • MADOORS SİSTEM
 
EVRAK , KAĞIT İMHA MAKİNASI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret104693
Site Haritası
Mantar bariyer kampanya
 mantar bariyer,mantar duba,otomatik mantar bariyer

mantar bariyer uygun fiyatlar , hidrolik mantar bariyer , motorlu mantar bariyerler , madoors sistem mantar bariyer sistemleri üretici firması türkiyenin ilk mantar bariyer üretici firması , pnömatik ve havalı mantar bariyer sistemleri montaj servis satış hizmetleri ankara istanbul mantar bariyer ve tüm geçiş sistemleri
Madoors sistem renkli araç altı arama tarama


Madoors türkiyede bir ilk daha renkli araç altı tarama sistemini üretti satışa sundu . uygun fiyatlı araç altı arama sistemlerimizle tanışın , yeni nesil araç altı tarama kamera sistemleri , linescan , arescan , araç altı görüntüleme kamerası ve plaka tanıma okuma sistemleri , full hd kalitede araç altı kamera sistemleri , araç altı bomba patlayıcı yasaklı madde tespitinde vazgeçilmez bir sistem ücretsiz bilgilendirme ve demo hizmetlerimizden faydalanın.
Türkiyede bir ilk daha x-ray araç tarama üretildi
MAdoors sistem bir ilke daha imza attı . Tükiyede ilk defa araç tarama x-ray sistemini üretti madoors ar-ge birimi tarafından geliştirilen araç içi tarama arama görüntüleme sistemi, araç taşıt kamyon tır konteyner içine saklanan zula bölgelerinde kaçak yolcu insan kaçakçılığı , patlayıcı madde , silah , bomba , kaçak madde , narkotik vb tüm maddelerin unsurların tespitinde %100 yerli madoorsscan x-ray araç taşıt tarama sistemi ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz
Mayın patlayıcı tespit ve imha robotu
 mayın patlayıcı imha ve tespit robotu
MADOORS SİSTEM TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ İÇİN ÖZEL OLARAK MENFEZ  İÇLERİNE GİREBİLEN 4 ÇEKER HER TÜRLÜ ARAZİ KOŞULUNDA KULLANILABİLEN UYDU BAĞLANTILI MAYIN PATLAYICI KABLOLAMA DÜZENEKLERİNİ TESPİT EDİP İSTENİRSE UZAKTAN PATLATABİLEN TÜRKKAĞAN5000 SERİSİNİ ÜRETTİ

Plaka tanıma okuma sistemi yazılımı

Plaka tanima sistemi , Plaka okuma ve araç altı görüntü kayıt sistemi

 

Tamamı ile firmamız yazılımı olan plaka tanıma ve otomasyon sistemi , nizamiye girişlerinde bulunan herhangi bir bariyer sistemi ile ortak çalışır .  yoğun kullanıcılı siteler tarafından tercih edilen bir üründür. bu ürün sayesinde uzaktan kumanda unsuru ortadan kalkar , kumandanın pili bitmesi yere düşünce frekansın kayması gibi arıza problemleride , bu sistem ile tamamiyle ortadan kalkmış olur. plaka tanima ve diğer adı ile plaka okuma ve bariyer tetikleme sistemi şimdi ise yoğun olarak kamu kurumları tarafından talep edilir hale gelmiştir. , bunun en büyük sebebi ise kamu kurumlarına nizamiyelerden giriş yapan personelin plakadan ne zaman giriş yaptığını ne kadar içerde kaldığını aracın giriş - çıkış saatlerini personel takip sistemi gibi bilgisayarda saklı tutabilmesidir. bu sistem istenirse güvenlik bakımından araç altı tarama ve görüntüleme sistemi ilede kombine kullanılabilir.

Güvenlik:

Yasaklı araçlar plakaları sisteme girilerek , istenmeyen araçların parka alınması %100 engellenmiş olur. Eğer Plaka yasaklı ise bariyer sisteminin kumandasına basmış olsanız bile  bariyer start almaz . açılmaz ve sesli sinyal verir.

Plaka tanıma sistemi ile ortak çalışan kuru kontak bilgisi ile start alan  bariyer sistemlerimizde vardır.  Bunun ile  ilgili olarak en uygun bariyerlerimiz; Mantar bariyerler , kollu bariyerler , road-blocker , kapan bariyer ve kayar kapılar olarak sıralanabilir.

Road Blocker hidrolik tip yol blokaj rampa bariyeri :

  Road blocker

Hidrolik Tip Mantar Bariyerler :

 

 

Kayar Kapılar :

 

 

Plaka tanıma Sisteminin içeriğini aşağıdaki öğeler oluşturmaktadır:
 • Kamera: Görüntü almak maksadıyla kullanılır.
 • Aydınlatma: Her koşulda aynı kalitede görüntü alınmasını sağlamak için kullanılan ışık (Genellikle kızıl ötesi) kaynağı.
 • Çerçeve Yakalayıcı: Bilgisayarın görüntüdeki bilgiyi okuyabilmesine yarayan ve kameralarla bilgisayar arasında işlem yapan bir ara yüzdür.
 • Bilgisayar: Linux® veya Windows® işletim sistemi çalıştıran ve plaka tanıma sisteminin okuma yazma tanımlama ve benzeri tüm uygulamalarını çalıştırmaya yarayan bir bilgisayar.
 • Yazılım: Okuma işlemi için gerekli olan program.
 • Donanım: Yazılımlarla ve bilgisayarlarla kameralar arasında iletişimi kuran denetleyen ve organize eden parçalar ve kartlar.
 • Veri Tabanı: Önceden kaydedilmiş bilgilerin kayıtlı olduğu bir yerel bilgi bankasıdır, burada okuma sonuçları, kayıtları ve isteğe göre başka kayıtlar tutulabilmektedir.


 
 


 

Plaka tanıma ve okuma sisteminin başlıca kullanım alanları 

Otopark

Otopark: Plaka numarası otomatik olarak üyelerin giriş yapması ve üye olmayanların park ücretini hesaplamak (giriş ve çıkış zamanlarını karşılaştırarak) için kullanılır.


Giriş Kontrolü

Giriş Kontrolü: Kapı, izni olan üyeler için otomatik olarak güvenli alana açılır. Olaylar bir veritabanında tutulur ve olayların tarihlerini araştırmak için kullanılabilirler.


Paralı Geçiş

Paralı Geçiş: Araç plakası paralı yoldaki geçiş ücretini hesaplamak için kullanılır.Bu kurulumda plaka numarası, araç paralı geçiş şeridine girip geçiş kartını tanıttığı zaman okunur. Aracın bilgileri veri tabanından alınır ve geçiş bilgileriyle karşılaştırılır. Sahtekarlık gibi bir durumun olması halinde operatör bilgilendirilir.

 

Sınır Kontrolü

Sınır Kontrolü: Arabanın plakası ülkeye girişte veya çıkışta kaydedilir ve sınır geçişlerini izlemek için kullanılır.
Bu kurulum ülkenin tüm sınırlarını kapsar.Her araç merkezi bir veri tabanına kaydedilir ve pasaport bilgileri gibi ek bilgilere bağlanır. Bu sistem tüm sınır geçişlerini takip etmek için kullanılır.


Çalıntı Kontrolü

Çalıntı Kontrolü: Çalıntı listesi veya ödenmemiş para cezaları hakkında uyarı vermek için kullanılır. Kara liste eş-zamanlı yenilenebilir ve polis teşkilatına çabuk haber verilmesi sağlanabilir. Plaka tanıma sistemi yol kenarlarına plana göre yerleştirilebilir ve geçen arabalarla liste arasında gerçek zamanlı bir eşleştirme yapılır. Bir eşleşme bulunduğunda siren veya görüntü aktifleştirilir ve polis görevlisi, bulunan araba ve arabanın durdurulma nedeni hakkında bilgilendirilir.


Ceza Uygulama

Ceza Uygulama: Plaka numarası, hız ihlali veya kırmızı ışık ihlali para cezalarını ortaya çıkarmak için kullanılır. Para cezalarını elle hazırlama yöntemi zaman kaybını azaltan otomatik bir süreçle yer değiştirmiştir. Para cezaları online olarak ödenebilir ve görülebilir.


Alışveriş

 

Alışveriş: Alışveriş maksatlı sık sık gelen ziyaretçilerin bir listesini çıkarmak veya bir trafik profili yaratmak için kullanılır (saat başı veya gün içindeki giriş sıklıkları gibi).


Sürat ihlali

Sürat ihlali: Plaka tanıma sistemi üniteleri şehir yollarında farklı farklı yerlere kurulmuşlardır ve geçen aracın plaka numarası belirli noktalarda karşılaştırılır. Bu noktalar arasındaki ortalama hız ve seyahat zamanı hesaplanabilir ve buradan belediye trafik yoğunluk bilgisi elde edilebilir. Ek olarak ortalama hız, istenirse hız aşımı cezalarına karar vermek için kullanılabilir.


Havaalanı Otoparkı

Havaalanı Otoparkı: Para cezası bileti sahtekarlığını veya hatalarını azaltmak için plaka tanıma sistemi ünitesi plaka numarasını ve arabaların görüntüsünü alır. Bu bilgiler park etme süresini hesaplamak veya park biletinin kaybolması gibi durumlarda arabanın park yerinde olduğunu kanıtlamak için kullanılır.
Bu fotoğraf uzun süreli havaalanı park yeri kapısını gösterir. Araba girişte kaydedilir ve bilgi park yeri biletini kaybetme gibi durumlarda gerçek giriş zamanını öğrenmek için kullanılır.

Sistem ; 80 km/s hıza kadar olan araçların plakalarını tanır, Alt görüntülerini resim formatında alır. Yaklaşık 1 TB HD'ye 1.200.000 araca ait bilgi ve görüntüler kayıt edilir. Kullanıcı program sayesinde aracın geçmiş tarihli görüntüsü ile yeni tarihli görüntüsü arasında rahatlıkla kıyas yapabilir. Sistem trafik akışını engellemez. Araçlar hareket halinde iken taranır.   Seyyar tip araç altı görüntüleme sistemi montaj öncesi aşamada test edilirken     Bunun yanında yasaklanmış ve aranan araçlar hakkında sistem kullanıcıyı hemen uyarır. Program kurulum yerine ve kullanıcının isteğine göre eklentiler yapmaya müsaittir.( Araç altı tarama sistemi yazılımı bariyer sistemlerimiz ile kombine çalıştırılabilir . Aranan araç plakaları sisteme girilerek araçlar otomatik olarak plaka tanıma sistemi tarafından tanımlanır  ve bariyer sistemi yazılım tarafından devre dışı bırakılır , Siz yanlışlıkla butona basmış olsanız bile bariyer açık konuma geçmez . Master kullanıca şifresi ister . Araç altı arama sistemi ve plaka tanıma sistemi yazılımı %100 Yerli bir üründür.Sistem istek üzerine sesli, uyarıda yapabilir. 

 
 
 
Taranmış bir aracın araç altı görüntüsü , bu görüntü üzerine araç altı arama yazılım arayüzünde zoom yapabilir , resmi döndürebilir , istediğiniz yere zoom yapıp yakalaşabilirsiniz , Ayrıca resmin %20 X-ray , Infrared görüntüsünüde alabilirsiniz.
 
 
Kullanıcı ; Ekranda aracın dış görüntüsünü , tanımlanmış plakasını , araç bilgilerini , aracın yeni ve eski tarihli alt tarama  resimlerini  ve kime ait olduğunu anında görür. 


Görüntülenmesi diğer sistemlerde çok zor olan , ulaşılması neredeyse imkansız noktaların görüntülenmesi UN-Car sisteminde hiç sorun değildir. Gece ve Gündüz bizim için farketmez. 

Kullanıcı standart siyah beyaz görüntünün yanında  ; %8 infrared , %5 X-ray veya negatif görüntü üzerinde inceleme yapabilir.Sistem firmamız imalatı olan Road -Blocker , Mantar Bariyer ,Kollu Bariyer  ve diğer otomatik bariyer tipleri ile uyumludur.

  

 

 

                                 
Araç altı arama , tarama , görüntü karşılaştırma sistemi ;Trafik akışını düşük yada yoğun  , güvenlik seviyesinin yüksek derecede olduğu tüm nizamiyelere ve araç giriş noktalarına tavsiye ettiğimiz , tamamen firmamız imalatı bir üründür. Yazılım güncelleme, yedek parça , servis ve bakım sorunu yoktur. Türkiye'nin her yerine 24 saatte servis garantisi vardır.Sistem tüm parçaları ve montajı dahil 2 (iki) yıl garantilidir. 10 (on) yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.Farkı görebilmeniz için yerinde keşif ve sistem hakkındaki sunumumuz ücretsizdir. Firma olarak en gelişmiş ürünü sizlere sunduğumuzu iddia ediyoruz. Kullanıcı dostu bir arayüzle , tek bir operatör size yeterli olacaktır.Askeri Kurumlar , Devlet Kurumları , Elçilikler , Ateşelikler ,Sınır Kapıları , Askeri Bölgeler , Limanlar , Araba Vapur İskeleleri , Otoparklar ve bunlara benzer tüm yerlerde uygulanabilir.Araç altı arama , araç altı tarama , araç altı görüntüleme ve kayıt sistemleri
Bazı Araçların Sistem Tarafından Taranmış Fotoğraflarının DATABASE den alınmış görüntüleri

 

                          
Bilindiği gibi kontrol noktalarında yıllardır alışılmış oval yada düz aynalar araç altı incelemelerinde kullanılmaktadır . Bu şekilde yapılmış olan bir arama yüzeyseldir. Personelin ayna ile ulaşabildiği noktalar kısıtlıdır. Araç kesinlikle durmak ve arama sırasında beklemek zorundadır.Ufak ayrıntıların tespiti personelin kabiliyetine kalmıştır. Gece ise inceleme imkansız hale gelmektedir. Araç tipi, plakası,görüntüler ve hiç bir bilgi depolanamamaktadır. 

 
İşte araç altı görüntüleme ve kayıt sistemi tüm bu işleri çok hızlı bir şekilde  zaman kaybına imkan vermeden çözer.


Scanner mantığı ile çalışan araç altı arama sistemi aracın altını , max 100 km/saat hızda bile tüm bir fotoğraf şeklinde ekrana veya monitöre iletir.sistem sipariş niteliğine göre plaka tanıma sistemi ve araç fotoğraflarının karşılaştırılması imkanını kullanıcıya tanır.

Araç fotoğraflarının karşılaştırılması ve belleğe kayıt edilmesi mantığı tamamiyle kullanıcının ekran arayüzünde aracın en son girmiş olduğu andaki - Saat , Tarih , Plaka , Araç altı taranmış fotoğrafı , Araç kullanıcısı , Aracın dıştan çekilmiş bir fotoğrafı ile Aracın  yeni girmiş olduğu - Saat , Tarih , Plaka ve Arac altı taranmış fotoğrafı , Araç kullanıcısı , Aracın dıştan çekilmiş fotoğrafı komple monitörden izlenmektedir. Araç altı arama sisteminde yabancı objelerin tesbit edilmesi ekran arayüzünden çok net bir şekildekullanıcı tarafından yapılmaktadır. En son aracın taranmış  olduğu arac altı , yeni görüntü ile yanyana program tarafından getirilince ayrım işi daha da kolay bir hal alır. 

Arac altı tarama sisteminde arama bölgesi arakasına konulacak yüksek güvenlikli bir bariyer sistemde arama sonrası olabilecek ani müdahaleye imkan verir. Kullanıcı aracı tarayıp ekranda aracın altını inceledikten sonra bariyeri açabilir.

                            

 

ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMİ REFERANSLARIMIZ

 • 2  ADET KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI    BEŞEVLER / ANKARA ( 1 ADETİ GENEL KOMUTANIMIZIN GİRDİĞİ 1 NOLU NİZAMİYE , 1ADETİ SİVİL ARAÇ PARK YERİNE MONTAJ EDİLDİ. )
 • 1 ADET MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI AR-GE KIŞLASI KIZILAY / ANKARA
 • 1 ADET 1.ORDU KOMUTANLIĞI SELİMİYE KIŞLASI  -  İSTANBUL
 • 1 ADET ETİLER ORDU EVİ  - ANKARA
 • 1 ADET KUZEY SAHA DENİZ KOMUTANLIĞI - ÇANAKKALE
 • 1 ADET AZERBAYCAN  HALK  BANKASI - AZERBAYCAN
 • 1 ADET TÜRKSAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ESKİŞEHİR YOLU 40 KM.
 • 1 ADET MERKEZ ORDUEVİ ANKARA,
 • 1 ADET GAZİ ORDUEVİ ANKARA
 • 2 ADET ASELSAN ANKARA

gmail - g-mail - google earth - google video - ben 10 - chat - facebook - face - facebook