Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Plaka Tanıma , Otomatik karşılaştırma , Karar verme gibi yükseltilebilir özelliklere sahip Madoors Araç Altı Götüntüleme Sistemi

  Bir Araç Altı Görüntüleme Sistemi (UVSS) , Bir yola monte edilen ve tesis erişim noktalarında özellikle güvenli tesisler veya kapılarda kullanılan yer altı kamera görüntüleme - Plaka tanıma Kamera sistemlerinden oluşur. Araçların altına gizlenmiş ; Bomba , silah , patlayıcı , yasaklı madde , uyuşturucu madde vb. gibi tehditleri tespit etmek için Araç Altı Görüntüleme Sistemi (UVSS) kullanılır.

   Kameralar, güvenlik personeli veya sistemleri tarafından manuel veya otomatik görsel inceleme için aracın altının taranmış görüntülerini yakalar. Madoors Araç Altı Tarama Sistemi (UVSS) kullanıcı bilgilerini yazılımda saklayan araç altı görüntüsünü ve araçın içeri giriş yaparken plakasını , önden çekilmiş görüntüsünü yakalayan veri tabanında saklayan , ayrıca manuel veya otomatik tehdit tespiti yapabilen bir üründür . Bu sistem aynı zamanda NPR (Plaka Tanıma Sistemi) ve Sürücü Görüntüsü yakalamayı da içerir ayrıca uygulanan verimli otomatik arama mekanizması ile veri tabanında tüm bilgiler tutulur ve saklanır. 

 Bu sistemimiz 08.09.2021 tarihinde somali T.C Genel Kurmay Karargahı ( Çöl Kartalı ) Yerleşkesine Kurulmuştur.

Proje Resimleri