Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Mantar Bariyer Projeleri

Türkiye Büyük Millet Meclisi

Türkiye Büyük Millet Meclisi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tüm girişlerine Madoors Mantar Bariyer ve Madoors Road Blocker uygulamaları tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Divan Otel

Divan Otel

Irak Divan Otel'in girişine Madoors Elektro Mekanik Road Blocker uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Ankara Emniyet Müdürlüğü

Ankara Emniyet Müdürlüğü

Ankara Emniyet Müdürlüğü nizamiyesine Madoors Road Blocker uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB)

Milli Savunma Bakanlığı (MSB)

Milli Savunma Bakanlığı nizamiyesine Madoors Road Blocker ve Madoors Araç Altı Arama Sistemi uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

T.C. İçişleri Bakanlığı

T.C. İçişleri Bakanlığı

İçişleri Bakanlığı nizamiyesine Madoors Road Blocker ve Madoors Araç Altı Arama Sistemi uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi nizamiyelerine Madoors road blocker (blok yol bariyeri) ve araç altı arama sistemi (AAGS) uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı nizamiyesine Madoors road blocker hidrolik bariyer sistemi pas68 n3 çarpma testli giriş ve çıkış olmak üzere plaka tanıma sistemi ile otomatik açılıp kapanan sistemlerimiz yapılıp teslim edilmiştir.

T.C. Başbakanlık Konutu

T.C. Başbakanlık Konutu

T.C. Başbakanlık konutu Madoors Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyer Sistemleri sistemleri ile korunmaktadır.

T.C. Cumhurbaşkanlığı

T.C. Cumhurbaşkanlığı

T.C. Cumhurbaşkanlığımızın girişlerine Madoors Road Blocker uygulaması yapılmıştır. Cumhurbaşkanlığımız Madoors ile güvence altındadır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığımızın girişlerine Madoors Road Blocker uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı nizamiyesine Madoors Road Blocker uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Etimesgut 11. Üs Komutanlığı

Etimesgut 11. Üs Komutanlığı

Hava Kuvvetleri Komutanlığının memnuniyetinden dolayı Etimesgut'ta bulunan 11. Üs Komutanlığı girişlerinde servis ve ürün kalitesine güvenerek Madoors Sistem blok yol bariyer sistemlerini tercih edilmiştir. Buralarda K12 PAS68 N3 çarpma testli hidrolik blok yol rampası ve road blocker kullanılmıştır.

4. Ana Jet Üs Komutanlığı

4. Ana Jet Üs Komutanlığı

4. Ana Jet Üs Komutanlığı girişlerinde k12 pas68 n3 çarpma testli road blocker, yüksek güvenlikli kapan bariyer, 2'li grup hidrolik yüksek güvenlikli k12 pas68 n3 çarpma testli mantar bariyer sistemlerinde firmamız Madoors Sistem tercih edilmiş olup gerekli kontroller yapıldıktan sonra sistemler teslim edilmiştir. Firmamızın kalitesine güvenen kurum tarafından Hava Lojistik Komutanlığı girişlerine de road blocker uygulaması yaptırmıştır.

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı girişine araç altı görüntüleme sistemi uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

Ankara Merkez Orduevi

Ankara Merkez Orduevi

Ankara Merkez Orduevi içerisine Madoors zemin üstü hidrolik road blocker uygulaması tarafımızdan yapılarak teslim edilmiştir.

ASELSAN (Mantar Bariyer)

ASELSAN (Mantar Bariyer)

Çarpma testli hidrolik mantar bariyer ve zemin üstü otomatik karşılaştırmalı araç altı görüntüleme sistemi uygulamamız ASELSAN tesislerine uygulanmıştır. 

Rixos Otel

Rixos Otel

Antalya'da bulunun ve Türkiye'nin göz bebeği otellerinden birisi olan Rixos Otel'e road blocker (yol blokaj bariyeri) uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır.

8'inci Ana Jet Üs Komutanlığı

8'inci Ana Jet Üs Komutanlığı

Diyarbakır'da konuşlu bulunan 8'inci Ana Jet Üs Komutanlığı nizamiyesine bombalı araçla yapılabilecek saldırıları önlemek maksadıyla Karşılaştırmalı Araç Altı Görüntüleme Sistemi ile nizamiyeye giriş yapmakta olan araçların uzaktan kontrollerinin yapılabilmesi için yüksek çözünürlüklü kamera güvenlik sistemi kurulumu firmamız Madoors tarafından gerçekleştirilmiştir.

Birleşmiş Milletler

Birleşmiş Milletler

Ankara'da konuşlu bulunan Birleşmiş Milletler nizamiyesine muhtemel silahlı ve bombalı araçlara karşı saldırılara karşı personelin korunması maksadıyla  kurşun geçirmez, patlamaya dayanıklı ve zırhlı kulübe firmamız Madoors tarafından üretilerek kurulumu yapılmıştır.

Jandarma Genel Komutanlığı

Jandarma Genel Komutanlığı

Ankara Bakanlıklar'da konuşlu bulunan Jandarma Genel Komutanlığı giriş kapısına 4 Kanatlı Otomatik Döner Kapı kurulumu firmamız Madoors tarafından gerçekleştirilmiştir.

Döner kapıların binaların ısıtılmasında ve soğutulmasında çok ciddi katkıları vardır. Bununla birlikte döner kapılar çok sayıda kişinin rahatlıkla giriş ve çıkışını sağlayabilir.

Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi

Kayseri ilinde konuşlu bulunun Erciyes Üniversitesi nizamiyesini araçların kontrollü bir şekilde giriş ve çıkışını sağlayabilmek için Hidrolik Mantar Bariyer kurulumu firmamız Madoors tarafından yapılmıştır.

Tunus Cumhurbaşkanlığı (AAGS)

Tunus Cumhurbaşkanlığı (AAGS)

Tunus Cumhurbaşkanlığı sarayı madoors sistem araç altı görüntüleme sistemlerini kullanıyor . 3 adet girişindede madoors sistemin ürünlerini tercih eden tunus cumhuriyeti ürünlerimizi büyük bir memnuniyet ile kullanmaktadır. Otomatik karşılaştırma yapan aags sistemlerimiz tunus arapça plakalarını sıkınıtısız bir şekilde okumaktadır.

Tunus Cumhurbaşkanlığı

Tunus Cumhurbaşkanlığı

Tunus Cumhurbaşkanlığı koruma polis departmanı için özel olarak geliştirilen sistemimiz çok kısa bir zaman diliminde kurulup hazır hale gelir komple alümiyum olan sistem 15 dakikada 2 personel tarafından kurulup çalışır hale gelir. Otomatik karşılaştırma yapabilir . ıp 67 standartındadır

Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası (Güvercinlik Jandarma)

Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası (Güvercinlik Jandarma)

Ankara Güvercinlik'te konuşlu bulunan ve Jandarma Genel Komutanlığının en köklü kışlalarından birisi olan Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışla'sının nizamiye bölgesine bombalı araçla yapılabilecek saldırıları önlemek maksadıyla 2 adet Çarpma Testli Road Blocker (Yol Blok Bariyeri) kurulumu firmamız Madoors tarafından gerçekleştirilmiştir.

Otokoç Beylikdüzü

Otokoç Beylikdüzü

İstanbul Beylikdüzü'nde konuşlu bulunan Otokoç firmasının girişine, servisin olası sel felaketlerini ve su taşkınlarından korunması maksadıyla Madoors Sel Bariyeri kurulumu yapılmıştır. Ayrıca nizamiyedeki kayar kapılara ihtiyaç kalmamış, söz konusu sel bariyeri ayrıca kapı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

İncirlik Hava Üssü

İncirlik Hava Üssü

İncirlik Hava Üssü'ne yapılabilecek olası saldırılara karşı Mobil Balistik Kalkan (Balistik Koruyucu Siperlik) üretilerek teslimi yapılmış ve kullanılmaya başlanmıştır.

Saudi Electric Company

Saudi Electric Company

Suudi Arabistan'ın resmi elektrik şirketi Saudi Electric Company firmasının ülkedeki tüm manuel mantar bariyer ürünlerinin imalatı ve montajı firmamız Madoors tarafından gerçekleştirilmiştir.

Saudi Security Company

Saudi Security Company

Suudi Arabistan'da hizmet vermekte olan Saudi Security Company firmasının manuel mantar bariyer ürünlerinin imalatı ve montajı firmamız Madoors tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer

Hava kuvvetleri komutanlığımız bağlısı diyarbakır 8.üs komutanlığı radar istasyonuna ; Hidrolik sistemleri mantar bariyer içerisinde akuple bulunan M50 , K12 , Pas68 çarpışma test belgeli mantar bariyer seti kurulumu şirketimiz madoors sistem tarafından tamamlanmıştır.

Mantar Bariyer Libya Savunma Bakanlığı

Mantar Bariyer Libya Savunma Bakanlığı

Libya savunma bakanlığına , Hidrolik K12 Pas68 M50 ASTM standartında grup şeklinde çalışan mantar bariyer setleri gönderilmiş ve kurulumu firmamız supervisorleri tarafından başarı ile tamamlanmıştır.8 Set 6'lı grup mantar bariyer sistemi satışı gerçekleşmiştir.

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Araç Altı Görüntüleme Sistemi

Plaka Tanıma , Otomatik karşılaştırma , Karar verme gibi yükseltilebilir özelliklere sahip Madoors Araç Altı Götüntüleme Sistemi

  Bir Araç Altı Görüntüleme Sistemi (UVSS) , Bir yola monte edilen ve tesis erişim noktalarında özellikle güvenli tesisler veya kapılarda kullanılan yer altı kamera görüntüleme - Plaka tanıma Kamera sistemlerinden oluşur. Araçların altına gizlenmiş ; Bomba , silah , patlayıcı , yasaklı madde , uyuşturucu madde vb. gibi tehditleri tespit etmek için Araç Altı Görüntüleme Sistemi (UVSS) kullanılır.

   Kameralar, güvenlik personeli veya sistemleri tarafından manuel veya otomatik görsel inceleme için aracın altının taranmış görüntülerini yakalar. Madoors Araç Altı Tarama Sistemi (UVSS) kullanıcı bilgilerini yazılımda saklayan araç altı görüntüsünü ve araçın içeri giriş yaparken plakasını , önden çekilmiş görüntüsünü yakalayan veri tabanında saklayan , ayrıca manuel veya otomatik tehdit tespiti yapabilen bir üründür . Bu sistem aynı zamanda NPR (Plaka Tanıma Sistemi) ve Sürücü Görüntüsü yakalamayı da içerir ayrıca uygulanan verimli otomatik arama mekanizması ile veri tabanında tüm bilgiler tutulur ve saklanır. 

 Bu sistemimiz 08.09.2021 tarihinde somali T.C Genel Kurmay Karargahı ( Çöl Kartalı ) Yerleşkesine Kurulmuştur.

Road Blocker

Road Blocker

Road Blocker bariyer sistemi yapım işi ; 2 adet hidrolik sistem tahrikli yüksek güvenlikli IWA / Pas68 çarpışma test belgeli road blocker bariyer sistemleri madoors sistem firmamız tarafından yapılmış müşterimize teslim edilmiştir . Bu tip road blocker sistemimiz sığ montaj olup 25 cm derinliğe kadar gömülerek montaj edilebilir . EFO ( emergency fast open ) acil kalkış sistemi vardır. Loop dedektör , fotosel güvenlik sensörleri , şifreli tip uzaktan kumanda butonları , sabit kablolu buton , trafik lambaları , uyarı levhaları , elektrik kesintisi veya acil durumda manuel kullanım kolu sistemimiz içerisinde mevcuttur.  Wedge road blocker tipi olarak dünya standartında adlandırlan bu road blocker bariyer sistemlerimiz acil durum butonuna basılınca 1-2 sn içerisinde açılıp kapanma yapar. Bariyerin açıldığı zaman zeminden yüksekliği 90-100 cm dir. Uzunlukları 6 metreye kadar tek parça yapılabilir. Ürünümüz ASTM standartından olup Irak / Bağdat / Amerikan üssünde çalışmaktadır.

Mobil Road Blocker

Mobil Road Blocker

Road Blocker bariyer sistemi yapım işi; 1 adet IWA/Pas68 çarpma testli sertifikalı tip , hidrolik sistem tahrikli yüksek güvenlikli mobil taşınabilir sıva üstü montajlı road blocker bariyer sistemi madoors sistem firmamız tarafından yaptırılarak amerikalı müşterimize teslim edilmiştir. Bu tip road blocker sistemi zemin üstü , kazım yapmadan montaj edilir tip olup istenildiğinde başka bir girişe taşınabilir . EFO (acil durum hızlı açık) acil kalkış sistemi mevcuttur. Sistemimizde loop detektörü, fotoselli güvenlik sensörleri, şifreli tip uzaktan kumanda butonları, kablolu buton, trafik ışıkları, uyarı levhaları, elektrik kesintisi veya acil durumlarda manuel tutma kolu mevcuttur. Dünya standartlarında wedge road blocker tipi olarak adlandırılan bu road blocker bariyer sistemleri acil durum butonuna basıldığında 1-2 saniye içerisinde açılıp kapanmaktadır. Bariyer açıldığında yerden yüksekliği 90-100 cm'dir. 6 metre uzunluğa kadar tek parça halinde yapılabilirler. Ürünümüz ASTM standartlarında olup Irak / Bağdat / Amerika üssünde çalışmaktadır.

Road Blocker FIFA World Cup Quatar 2022

Road Blocker FIFA World Cup Quatar 2022

FIFA World Cup Quatar 2022 , Dünya kupası için katarda düzenlenen futbol turnuvasına 190 adet zemin üstü çarpışma test belgeli road blocker bariyer sistemleri firmamız madoors sistem tarafından yapılmıştır . Proje Bedeli 1.870.000 dolardır.

Jammer Sinyal Kesici Sistemleri

Jammer Sinyal Kesici Sistemleri

 Firmamız tarafından somali bölgesine jammer sistemi imalatı montajı devreye alınması işi yapılmıştır . Proje bedeli 300.000 $ dır. 10 adet 600 watt gücünde jammer sinyal kesici sistemi ve imalatı montajı başarı ile tamamlanmıştır . Jammer sinyal kesici sistemlerimiz %100 yerli madoors sistem firmamız imalatıdır. 

Üste Çık