Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Akordiyon Yana Kayar Kapı

MAdoors otomatik akordiyon yana kayar kapı , akordiyonel yana kayar kapı sistemleri
 
Akordiyon yana kayar kapılar motorlu ve motorsuz olarak imal edilir. zemin durumuna göre raylı veya raysız imal edilip uygulanırlar. Motorlu ve uzaktan kumanda buton kontrolünün yanı sıra acil bölünmesi gerekli yollar ve alanlar için taşınabilir manuel sistemlerinde imalatı mevcuttur.

Akordiyonel otomatik yana kayar kapı sistemleri açıldığı zaman daha az yer bloke ettikleri için giriş nizamiyelerde açılması esnasında geniş yer imkanı söz konusu olmadığı durumlarda çok tercih edilir. Estetik ve şık görünümlüdür. 35 metreye kadar tek parça imal edililebilirler.Motorlu otomatik tip akordiyon katlanır kapılar akülü tip ve direk elektrikli 220 volt ac. veya 24 volt dc imal edilebilir.

Akordiyon kapı önünde güvenlik sensörleri mevcuttur.Otomatik çalışma esnasında insan sıkışma imkanı yoktur. kapıya elinizle dokunduğunuz anda durur. ve bekler bu sayede araçlarada çarpma dolayısıyla zarar . vermez . akordiyon kapı üzerinde lcd ekran mevcuttur. firma logonuz ve misafir karşılama yazısı , gerekli bilgiler  bu ekrana usb bellek ile yüklenir.Flaşör lamba çekiçi baba üzerinde çalışma esnasında ikaz verir ve dikkat çeker .Akordiyon yana katlanır demir kapılarımız 2 yıl garantilidir.

Üste Çık