Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Mantar Bariyer Fiyatları

Mantar Bariyer fiyatları kullanım yerine göre değişiklik gösterir.

1-Yüksek güvenlikli mantar bariyerler ( Çarpma testli k4,k8,k12,pas68 crash test raporlu )

2-Normal tip mantar bariyerler 

Yukarıdaki özellikler mantar bariyer fiyatlarında ayırt edici ana özellikdir. Daha sonra mantar bariyer sistemlerinde otomatik babanın nasıl çalışacağı sorusu 2. fiyat şeklini belirler baba bariyer hidrolik mi yoksa havalı pnömatik veya elektromekanik motorlu mu çalışacaktır.

Buna göre çarpma testli anti terör duba bariyerler hidrolik tip ve motorlu tip çalışır. Fiyatları normal tip bariyere göre yüksektir. Normal tip mantar babalarda ise en ucuz fiyat motorlu tip daha sonra havalı pnömatik tip sonra hidrolik tip mantar dır. 

Madoors olarak mantar bariyer sistemleri imal ederken önem verdiğimiz iki konudan ilki kalite, ikincisi ise fiyatının müşterilerimiz için uygun olmasıdır. Bu güne kadar üretimini yaptığımız tüm ürünlerde olduğu kadar, mantar bariyer için de fiyat anlamında en avantajlı firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz için hem kullanım, hem de fiyat açısından en uygun mantar bariyer sistemini seçerken öncelikle mantar bariyer çeşitleri ve nasıl çalıştıkları hakkında bilgi sahibi olmak gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle söz konusu sistemlerin ne olduklarını ve çalışma şekillerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz.

Pnömatik (Havalı) Mantar Bariyer

Madoors pnömatik havalı mantar bariyerler, kompresörün ürettiği hava basınçı ile çalışır. Beden yapısı sağlamlık olarak diğer bariyer sistemleri ile aynı yapıdadır. Gövde power led ışıklı tiptir. Paslanmaz çelik veya ST 37 çelik üzeri sıcak daldırma imal edilirler. Hem yere gömülen hem yüzeye yükselen duba kısmı alüminyum enjeksiyon dökümdür. İstenilen renkte imal edilirler. Genelde şık tasarımı ile mimari projelerin gözde bariyer sistemi olmuştur.

Hidrolik Mantar Bariyer

Madoors hidrolik mantar bariyerler, hidrolik basınçla çalışan bariyer sistemleridir. En çok tercih edilen modellerdir. Yoğun kullanıma uygundur. Hidrolik mantar bariyerler çarpmaya karşı oldukça mukavim ve sağlamdır.

Elektro-mekanik Motorlu Mantar Bariyer

Madoors elektro-mekanik mantar bariyerler, motorlu tip mantar bariyerlerdir. Sonsuz dişli vidalı düzenek redüktör akuplesi ile çalışır. Oldukça sağlam yapıda imal edilmiştir. Mantar bariyer kasası komple çeliktir. Bakım gerektirmeyen bir düzeneğe sahiptir. Silindir ve kare prizma duba (mantar bariyer) olarak imal edilebilir. Çarpma dayanımları yüksektir.Elektrik kesintisinde manuel kol ile veya akü kiti sayesinde boşa geçirilebilir. Motorlu mantar bariyerler 1 veya 2 adet ihtiyaç duyulan girişlerde daha ekonomik fiyat çözümleri sunar. Çünkü hidrolik mantar bariyer sistemlerinde almış olduğunuz hidrolik ünite 8'li grup mantar bariyeri çalıştırabilecek kapasitesdedir.

Manuel Mantar Bariyer

Madoors manuel mantar bariyerler, otomatik mantar bariyer sistemleri ile aynı gövde yapısına sahiptir. Sadece fark olarak manuel el kiliti sayesinde çalışır. Mantar bariyer dubası üzerindeki özel bir anahtar sayesinde sistem açılır ve ayak ile basılarak duba yere sıfırlanır ve otomatik kilitlenir. Anahtar çevrilince sistem içinde bulunan gazlı havalı piston sayesinde yukarı çıkar ve kilitlenir. Sistem gövdesi çarpmaya karşı çok sağlam bir yapıya sahiptir. Arıza riski yoktur.

Sabit Mantar Bariyer

Madoors sabit mantar bariyerler diğer modellerin aksine yükselip alçalma yapmazlar. Konuldukları yerde sabit olarak bulunurlar. Bu nedenle trafiğin kesin ve sürekli olarak kapalı bulunacağı yerlerde imal edilirler.

Çarpma Testli Mantar Bariyer

Yüksek güvenlik gerektiren anti terör çarpma testli mantar bariyerler K12 ve PAS68 çarpma test raporlu bariyer sistemleridir. Diğer sistemlere göre daha dayanıklı olması sebebiyle tehditin en fazla olduğu yerlerde tercih edilirler. Hidrolik sistem ile çalışırlar. 80 km/saat hızla gelen 7500 kg. ağırlığında bir araçı durdurabilecek kapasitededir.

Teleskopik Mantar Bariyer

Teleskopik mantar bariyer, iç içe çıkan baba bariyer sistemlerinden oluşur ve Madoors patentli ürünüdür. Teleskopik mantar bariyer sistemlerimiz hidrolik çalışırlar ve yüksek güvenlikli bariyerlerdir. Zemin kazısı düşük olan yerlerde (Alt taraf garaj ise veya alttan elektrik, su, doğalgaz geçiyor ise, kazma imkanı az ve sıkıntılı ise vb.) ölçülerde ideal olarak kullanılırlar. 1.20 metre yüksekliğe kadar imal edilebilir. 1.20 metre teleskopik baba bariyerimiz sadece 50 cm derinlik ister. 3 kademedir. 100 cm olan teleskopik otomatik baba bariyerlerimiz sadece 60 cm. derinlik ister.

Işıklı, Ledli, Sesli, Dekoratif Mantar Bariyer

Işıklı led baba bariyer; belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları ile özel ve kurumsal firmalar için çevre düzenleme işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. MP3 müzik çalar özelliğe sahip olan bariyer sistemlerimiz belli zaman dilimlerinde müzik yayını yaparak ortama hoş ve nezih bir hava katmaktadırlar.

Üste Çık