Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Kollu Bariyer

Kollu bariyer sistemi 

 Kollu bariyer sistemleri; açık ve kapalı otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman ve sitelerin bahçe ve otopark girişlerinde yoğun trafik akışına uygun güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir.

Otomatik Kollu bariyer sistemleri

%100 Yerli imalatını yapmış olduğumuz kollu bariyer sistemlerimiz:

*Hidrolik kollu bariyerler (Yüksek güvenlik gerektiren Nizmamiye ve girişlerde genelde talep edilir 2 tonluk çelik kolu kaldırabilir. Darbe dayanımı çok yüksektir. Kamyon ve benzeri taşıtlarla yapılan saldırıları bloke etmede kullanılır.)

*Pnömatik kollu bariyerler (Tepki süreleri çok hızlıdır. Çok hızlı açılıp kapanırlar, genelde otoyallar ve biletli geçişler, köprüler de kullanılırlar, seri olarak bir üniteden beslenebilirler. Hem maliyetleri düşüktür ,hemde arıza riski çok azdır.)

*Elektro-manyetik kollu bariyerler (Elektro - mıknatıs mantığı ile çalışır. Çok hızlıdırlar, arıza riski çok azdır, tek tek veya grup halinde kullanılabilirler. Arıza yapacak parçası yok denecek kadar azdır. En çok talep edilen bariyer tipidir. Genelde askeri nizamiye, birlik, kamu kurumları vb . yerlerde kullanılırlar.)

*Elektromekanik kollu bariyerler  ( Motor ve redüktör aksamı ile çalışır. ilk kurulumu ucuz fakat daha sonraki bakımları külfetlidir. Genelde apartman girişlerinde kullanılır.)

Üste Çık