Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Teleskopik Yana Kayar Kapı

Teleskopik Yana Kayar Kapı

MAdoors sistem otomatik motorlu dar açılım noktaları için Teleskopik Yana Kayar Kapı sistemleri imalatı satışı madoors sistem üretici firma en ucuz uygun fiyat ve kaliteli çözümler

Teleskopik demir kayar kapılar , kapı açıldığı zaman açılan baba kısmında yeterli uzunluğun olmadığı durumlarda tercih edililer . 6 kanata kadar imal edilebilir. örnek olarak maximum 30 metre bir geçiş açıklığı kapatılacaksa , 5 metrelik bir baba kısmına 6 kanat , 30 metrelik kapı teleskopik yana kayan tip kapı olarak imal edilebilir. Uzunluk yükseklik şekil renk seçenekleri mimarın veya proje sorumlusunu isteniğine göre özel olarak dizayn edilebilir ve şekillendirilir. Opsiyonel Akü kiti ile kapı açıldığında sarj olur ve 1 saatlik sarjla 100 açılıp kapanma yapabilir. 220 volt çalışır. Diğer sistem normal otomatik yana kayar kapılarla aynıdır.Teleskopik kayar kapı proje bazlı kapılardır. MAdoors sistem olarak teleskopik kapıları türkiyede ilk imal eden firmayız bize danışmadan kapı sistemlerinize karar vermeyin . Amaç profesyonel bir kapı ise bizimle irtibata geçiniz .

Teleskopik motorlu yana katlanır kapı sistemlerimiz 2 yıl garantilidir. Ağır kapılarda otomatik çalışma sağlanabilmesi için özel motor seçeneklerimiz vardır.

Teleskopik yana kayar kapıların özellikleri ; Tek kanat sabit ve üst üste binerek açılan 2 ve 3 kanat özelliği sayesinde gereken geçiş noktaları ile dar kapı alanlarında geniş açıklık sağlamak amacıyla kullanılır.Teleskopik yana kayar kapılar gerek duruş, gerekse kullanım kolaylığı ve her türlü mimari detaya uygulanabilme özelliği ile dar alanlarda en uygun çözümleri sunar.

 Otomatik teloskopik Kayar kapı sistemleri dar girişler için ideal sistemlerdir. Bu sistemle kayar kanatlar birbirleri üzerine göreceli hızlarla açılırlar.Diğer kayar kapı sistemlerinin gerekli geçiş boşluğunu veremediği girişlerde teleskopik kayar kapılar birbirleri üzerine açılan kayar kanatları sayesinde geçiş problemini ortadan kaldırırlar.

 Teleskopik kapi , otomatik teleskopik uzaktan kumandali buton kontrollü , demir teleskopik kayar kapi sistemleri , kayar kapı , motorlu teleskopik kapı , MADOORS sistem teleskopik demir kapı imalatı ve montajı , her türlü proje ve yerine göre özel ölçülerde tasarım ve imalat , teleskopik kanatlı kayar kapılar Teleskopik raylı raysız kayar kapı sistemleri özellikleri : Dar geçişler için idealdir Maximum açılım sağlarlar 220 volt 380 volt ac. motor seçenekleri mevcutur. Kapı hızı ayarlanabilir niteliktedir. 4 kanat üst üste hareket edebilecek seçeneklerimiz mevcuttur. 25 metre mesafeye kadar kapatabilirler . Bu mesafe içinde sadece 5 metre geri açılım payına ihtiyaç duyarlar . Motor ve elektrik sistemi aksamı tamamı ile siemens markadır. Uzaktan kumanda , plaka tanıma , rfid ve tüm kuru kontak bilgisine uyumlu çalışırlar . Raylı ve raysız , havadan giden tiplerde üretilebilirler. İstenilen rekte yapıda özellikte üretilebilirler . Fotosel sensör , Loop sensör ile güvenlik önlemleri arttırılmış durumdadır.

Üste Çık