Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Yana Kayar Bahçe Kapısı Fiyatları

Yana Kayar Bahçe Kapısı Fiyatları

 Yana kayar bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, işletmelerin ana girişlerinde, apartman ve sitelerin otopark girişlerinde tercih edilmektedir. Sürekli giriş-çıkışın gerçekleştiği mekanlarda gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanan fotoselli kapılar, mevcut sensörü sayesinde insan gücüne gereksinimi olmadan çalışmaktadır. Otomatik motorlu Yana kayar bahçe kapıları Fotoselli kapı algıladığı hareket sonrası açılır, hareket tamamlandıktan sonra kapanmaktadır. * 500 kg dan&4000 kg a kadar açma gücü * Mevcut kapılara uygulanabilme olanağı * Elektrik kesintilerinde manuel kullanım * Uzaktan kumanda ile kullanım * Flaşör lamba * Emniyet fotoseli * Kremayer dişliler ile çok rahat, sarsıntısız ve sorunsuz çalışma * Tüm dişliler çelik ve prinçtir.

 Konutlarda , garaj girişlerlerinde kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: Nice yana kayar bahçe kapısı motorları ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır yana kayar kapılara, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir. Nice yana kayar bahçe kapısı motorları ile özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü ortam koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır. Yanakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır.

 Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal kapı sistemidir. İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır. Bu sistemler, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir.

istanbul ve ankara gibi büyük şehirlerde sürgülü kapı kullanımı oldukça yoğun bunun en büyük nedeni ucuz ve uygun fiyat uzun yıllar arıza yapmadan çalışma imkanıdır.

Üste Çık