Telefon: +90 (312) 354 6422 | E-posta: [email protected]

Madoors Mantar Bariyer Sistemleri Madoors Geçiş Otomasyon Sistemleri

Araç altı görüntüleme sistemi

Araç altı görüntüleme sistemi,

Araç altı tarama Sistemi Nasıl Çalışır?

Araç Altı Sistemi tamamen otomatik olarak çalışmaktadır. Araçlar metal dedektörleri sayesinde otomatik olarak algılanır ve araç altı tarama işlemi başlatılır. Araç altı görüntüsü , araç plaka bilgisi ,aracın önden çekilmiş fotoğraf görüntüsü , araça ait tüm bilgiler geçiş tamamlandıktan 2 sn sonra bilgisayar ekranına gelir.

Seyyar rampalı taşınabilir araç altı kamera kayıt sistemleri %100 yerli imalat bol yedek parça 3 yıl garanti uygun fiyat avantajları madoors sistem üretici imalatçı firma sayısız kurumsal ve askeri , emniyet referansı türkiyenin ilk araç altı arama sistemini üreten firma 

Araç Altı Görüntüleme kamera  Sistemini Avantajları Nedir?

Bilinen yöntem ve sistemlerde araçlar durdurulur ve personel tarafından ayna veya el kamerası ile aranır. Bu sırada güvenlik ve araç çevresindekiler tehlike altındadırlar. Yöntem oldukça yavaş , güvenlik elemanın insiyatifine ve dikkatine dayanan , detaydan uzak ve ilkeldir.

Firmamız madoors sistem üretimi olan Araç Altı Görüntüleme ve kayıt Sistemlerinde aracın durdurulmasına , araç yavaşlamasına ve trafiğin durdurulmasına gerek yoktur. Kullanıcı güvenli bir kulube içerisinde tehlikeden uzaktır. Araçlar fotoğraflandıklarından habersizdirler. Trafik kesinlikle aksamaz. Fotograf ve diğer bilgiler son derece detaylıdır. full hd kalitesindedir. araçın altındaki vida üzerindeki markalar bile okunabilir. Sistem bakım gerektirmez. Kendi kendine çalışır ve kullanıcıya sunmuş olduğu bilgiler güvenlidir.

Araç altı kamera Sistemi Nelerden Oluşur?

Sistem basit olarak ; araç altı kamera muhafazası ve iklimlendirme kutusu, linescan deklanşör holü, 2040*2 pixel linescan kamera ,Plaka tanıma okuma sistemi için CCD veya IP kamera , Gece aydınlatması için IR spot , araç altı aydınlatma için High Power led armatür , yerüstü kontrol panosu ve iklimlendirme sistemi , optomatik cam temizleme sistemi , araç altı tarama sistemi yazılımı , bilgisayar ve arabirimlerden oluşur.
 
Ürün Çeşitlerimiz;
 
1. Un-Car 2048*2s Sabit Araç Altı Görüntüleme Ve Plaka Tanıma Sistemi aags sistemi ( siyah-beyaz veya renkli )

2. Un-Car 2048*2p Portatif mobil rampalı Araç Altı Görüntüleme Ve Plaka Tanıma Sistemi  ( siyah-beyaz veya renkli )

3. Piranha El Tipi seyyar Araç Altı Görüntüleme kamerası Ve Kayıt Cihazı (Renkli )

Üste Çık